    Lift 10" - Surfboard Leash for Men  EGL20LLT10
  • Sold Out
Lift 10" - Surfboard Leash for Men Men Black Surfboard Leash
Out of Stock
Colour black
  • BLACK (kvj0)
  • BLACK (kvj0)
Size 1sz
  • 1SZ
Out of Stock
This product is currently out of stock.
Shop Other Options
Men Black Surfboard Leash
Style EGL20LLT10 Color Code kvj0
Features
  • Length: 10”
  • Cord Thickness: 8 mm
  • Hypalon neoprene cuff
  • Suitable for 1-10 ft waves
Composition
80%Polyurethane, 10%Neoprene, 5%Polyester, 3%Nylon, 1%Stainless Steel, 1% PVC